Ekstraordinært årsmøte NTF 2019

(Obs – kandidater til valg kan melde seg inn innen den 21.04.2019)

Ekstraordinært årsmøte NTF 2019

Sted: Katrine Rønningen (kasserer)
Adr.: Nylænde 21, 1154 Oslo
Tid/dato: Søndag 28. april 2019. Klokken 14:00

Det går kollektivtrafikk til umiddelbar nærhet av adressen.

Det har blitt gjort justeringer i NTF sin indre struktur, som gjør at det herved kalles inn til et ekstraordinært årsmøte. Nettbutikken som NTF hadde som en del av foreningens tilbud tidligere har nå gått ut, og vi ønsker å finne løsninger til andre gode medlemstilbud. Har du forslag til videre drift og fokus, så send oss en mail på ntf@tamrotter.com innen 7. april 2019

Når saklisten er lagt ut er det mulighet for å forhåndstemme på sakene som skal tas opp på det ekstraordinære årsmøtet. Det vil bli gitt beskjed når vi er klare til å motta stemmene.

Videre er det avstemming av endret styre for 2019. Verv til valg på det ekstraordinære årsmøtet er:
– Leder- til årsmøte 2021 (fortsettelse av 2-årig verv)
– Redaktør – ut 2019 ( fortsettelse av 2-årig verv)
– Kasserer – til årsmøtet 2021 (fortsettelse av 2-årig verv)

Se forumet – http://www.tamrotter.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=18251&p=206596#p206596 for presentasjon av kanditater som stiller til valg. Du som medlem kan selv stille til valg og presentere deg her.

NB! Husk at for å kunne avgi din stemme til det ekstraordinære årsmøtet, både for saker og styreverv, må du være betalende medlem. Dere må altså ha betalt medlemskap for 2019. Medlemskap koster 150 kr og betalingen må være registrert før fristene ifm årsmøtet. Om noen velger å betale en høyere sum, vil de resterende pengene gå til NTF sitt helsefond. Alt tas i mot med takk.

Angående medlemskap:
Om du er nytt medlem og ønsker å melde deg inn i NTF, klikk på «bli medlem» på hjemmesida vår, fyll ut skjemaet og betal medlemsavgiften til vår foreningskonto med kontonr.: 1644 24 36855. http://tamrotter.com/?page_id=17
Husk å merke betalingen med navn.

Skal du fornye ditt medlemskap trenger du ikke fylle ut skjemaet på nytt, men oppgi ditt medlemsnummer, gjerne også navn, ved innbetaling av medlemsavgift.